Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LAMB

4.12.2014 Pro jednoho může být spirála strašidelným symbolem zdrcujícího nekonečna, zatímco pro jiného brněnský či pražský koncert britských triphoperů. Lamb jsou v Česku vskutku oblíbenou navracející se dvojicí, která se živě ještě rozrůstá do hutnějšího tělesa.
6.6.2014 Britské elektronické duo z Manchestru, které tvoří zpěvačka Lou Rhodes a producent Andy Barlow, pracuje ve studiu na své šesté řadové nahrávce Backspace Unwind. Lamb přijedou nové skladby představit v rámci evropského turné i do České republiky a na Slovensko.
19.4.2012 Alternativně-elektronický festival Nowa Muzyka, který se odehraje již tradičně o posledním prázdninovém víkendu - od 23. do 26. srpna - v polských Katowicích, pomalu odkrývá svůj letošní line-up.
5.2.2012 Po dvou a půl letech od pražského koncertu, který se konal krátce po společném reunionu, se britské elektronické duo Lamb opět vrátilo do české metropole.
29.1.2012 Dnešním Songem dne je jedna klasika od Lamb a rozhodně tak tomu není náhodou. Už příští sobotu se totiž tato britská dvojice představí v pražském kulturním centru Vltavská a o den později také v brněnském klubu Fléda.
27.1.2012 Britské duo Lamb, které v Česku vystoupí začátkem února, si jako support přiveze písničkáře Jay Leightona a kapelu The Ramona Flowers.
26.1.2012 Tri roky od reunionu a rovnaký čas i od posledného pražského vystúpenia sa začiatkom februára predstaví britské elektronické duo Lamb v Brne a Prahe. Aj o nich bola reč v mailovom rozhovore so speváčkou Lou Rhodes.
18.10.2011 Britské elektronické duo Lamb, známe predovšetkým svojou tvorbou z deväťdesiatich rokov, sa po dvoch rokoch od koncertu v Lucerna Music Bare vracia do Čiech.
18.10.2011 "Když jsme se v roce 2004 rozcházeli, byla jsem přesvědčená, že už nikdy spolu nenatočíme žádnou desku," řekla Lou Rhodes, zpěvačka dnes již kultovního dua Lamb. Nyní je rok 2011 a Lou Rhodes a Andy Barlow natočili své páté studiové album s názvem 5.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.