Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníBonamassa vzdává hold bluesovým králům, nahrává album a těší se do Prahy

5.8.2015 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Letošní léto bylo pro jednoho z nejlepších předních kytaristů Joe Bonamassu speciální. Ačkoliv každoročně vyráží na klasické letní tour, letos vzdá hold třem králům bluesu. A ještě předtím stihl dokončit nejnovější album. To vše jsou důvody, proč nevynechat 5. října letošní koncert ve Foru Karlín.

Albert King, BB King, Fredie King. To jsou jsou tři jména, která bezesporu patří k bluesové špičce. Joe Bonamassa, jako zástupce nové vlny bluesových kytaristů, vzdá těmto hvězdám hold na svém speciálním tour s názvem „3 králové bluesu“. Turné odstartuje 7. srpna koncertem v New Jersey a po necelém měsíci vyvrcholí v Los Angeles.

Joe Bonamassa byl odmalička brán jako „zázračné dítě“, už v sedmi letech hrál s BB Kingem, což pro něj byla obrovská pocta. Na turné vyráží hned poté, co dokončí své nové album. „Jsme opravdu rádi, že si v tak nabitém programu našel čas během svého podzimního turné navštívit také Českou republiku. Pamatuju si na jeho první koncert, tehdy ještě v klubu Vagon, byl to neuvěřitelný zážitek. Nový, exkluzivní prostor Fora Karlín v nás budí také velká očekávání,“ říká Barbora Šubrtová, šéfdramaturgyně společnosti United Islands, která koncert pořádá.

Jako ochutnávku nadcházejícího koncertu si můžete stáhnout kompilace nejlepších songů zde

Vstupenky na pražský koncert pomalu mizí. Ty nejexkluzivnější místa už jsou téměř vyprodaná, zbývá několik posledních lístků. Stále ještě jsou však k dispozici jak exkluzivní místa k sezení, tak i levnější na stání. Vstupenky k zakoupení zde.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Bonamassa-vzdava-hold-bluesovym-kralum-nahrava-album-a-tesi-se-do-Prahy~05~srpen~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.