Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TRENT REZNOR

24.9.2014 Začátkem října jde do kin další film Davida Finchera, tentokrát je to adaptace románu Zmizelá spisovatelky Gillian Flynn a opět si režisér k hudební spolupráci vybral Trenta Reznora a Attica Rosse.
27.1.2014 V neděli 26. ledna proběhlo každoroční předávání cen americké hudební akademie Grammy v Los Angeles. A jak dopadl jejich 56. ročník?
24.1.2014 Je všeobecně známo, že Trent Reznor je workoholik. Koncem loňského roku mu vyšla deska Hesitations Marks jeho domovských Nine Inch Nails a Reznor nyní na svém Twitteru oznámil, že se bude podílet na soundtracku k chystanému filmu Davida Finchera Gone Girl.
14.5.2013 Pracovitý chlapík, tenhle Dave Grohl. Kromě aktivit s Foo Fighters se nedávno pustil i do režie a představil dokument Sound City o stejnojmenném kalifornském studiu, které psalo historii amerického rocku i popu v dobách před ProTools a podobnými mašinkami.
18.4.2013 Americký festival Coachella patří každé jaro mezi svátky hudebního světa, své nadšence si vybírá jak díky bohatému programu, tak již vpravdě letním vánkem. Podívejte se na pár klipů z druhé strany zeměkoule.
1.4.2013 Ochutnávka z připravované šesté studiové desky Queens of the Stone Age, která má vyjít v červnu, konečně zazněla. Stalo se tak na brazilské zastávce putovního festivalu Lollapalooza. První zveřejněná píseň z alba ...Like Clockwork se jmenuje My God Is The Sun.
11.3.2013 Zítra (a u nás už dnes) oficiálně vyjde soundtrack k dokumentu o Sound City Studios, který obsahuje nový hudební materiál vytvořený superskupinou kolem Davea Grohla.
6.3.2013 Dave Grohl nelení. Ještě v říjnu prohlašoval generální pauzu pro své Foo Fighters, už koncem ledna však prozradil, že pracují na nové desce. Další jeho aktivitou je soundtracková nahrávka k dokumentárnímu filmu o Sound City Studios, který sám režíroval.
21.2.2013 Dlouho očekávaný debut dalšího projektu Trenta Reznora se 5. března dočká vydání. Novinku pod jménem Welcome Oblivion si však můžete poslechnout už nyní, nabízí ji server Pitchfork.
1.2.2013 Po několika singlech a EP dokončuje Trent Reznor první dlouhohrající album svého aktuálního projektu How to Destroy Angels. To se bude jmenovat Welcome Oblivion a vyjde 5. března.

1-10 (33) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.