Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Sound City: Real to Reel

14.5.2013 | Autor: Jindřich GöthSony Music (55:37 )
Pracovitý chlapík, tenhle Dave Grohl. Kromě aktivit s Foo Fighters se nedávno pustil i do režie a představil dokument Sound City o stejnojmenném kalifornském studiu, které psalo historii amerického rocku i popu v dobách před ProTools a podobnými mašinkami. Analogové nahrávání koneckonců preferuje i sám Grohl, a to nejen na deskách své domovské kapely, ale také na tomto "soundtracku" ke zmíněnému dokumentu.

Už při pohledu na soupisku účinkujících se leckterému milovníkovi nečekaných spojení zatetelí osrdí: vedle sebe tu kromě Dava Grohla koexistují Trent Reznor, Paul McCartney, Stevie Nicks, Josh Homme a další. Už to samo albu zaručuje atraktivitu, a i když písničky samotné nejsou – přiznejme si to – kdovíjak světoborné, jde o sympatický počin. Nemusíte být Grohlovými skalními fanoušky, ale mít ho opravdu nerad, to asi nejde.  

Zlatý hřeb: You Can't Fix It
Zní to jako: rockové písničkaření plné hvězd spřízněných příběhem Sound City

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Sound-City-Real-to-Reel~14~kveten~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.