Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE TING TINGS

17.7.2015 Druhá část Rock For People se konala sice v tradičním čase, ale v netradičním prostředí. V Plzni se představili evropské kapely a mohli jste tak vidět například Motörhead, Parov Stelar, ale i Peta Dohertyho či Triggerfinger.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
11.7.2012 Open’er vstoupil do druhé dekády s novými formami umění, ale i poměrně odvážným programem s papírově menšími headlinery, zato množstvím jedinečných okamžiků. Zahráli Björk, New Order, Bon Iver, Mumford and Sons, The Mars Volta, The xx nebo The Kills.
6.3.2012 Po silnom minulom ročníku sa slušne rozbieha i potvrdzovanie na chorvátskom festivale Terraneo. V chorvátskom Šibeniku sa návštevníci od 7. do 9. augusta môžu tešiť aj na The xx, The Ting Tings alebo Swans a ďalších.
13.1.2010 Po několika „pozitivních“ tématech se s rekapitulací minulého roku vydáváme k tomu, na co se těšila nemalá skupina naší negativistické redakce, a sice ke zklamáním a úletům.
31.8.2009 Malebné údolí, okolo nádherné horské panorama, širé zelené louky, pasoucí se kozy, krávy... Prostě Frequency. Jenže má to jeden háček: jen do minulého roku. Jak tedy vypadalo Frequency s přívlastkem 2009?
27.8.2009 Prvá časť fotoreportu z rakúskeho festivalu Frequency zaznamenáva prvý deň na troch hlavných scénach. Konkrétne: Kasabian, Eagles of Death Metal, AFI, The Ting Tings, Glasvegas, The Cinematics, Jet, Enter Shikari a ďalších.
9.8.2009 Trinásty ročník najväčšieho festivalu na Slovensku je skončený. Predčasne. Ročník, ktorý sa mal stať najúspešnejším a zlomil rekord v návštevnosti, však doplatil presne nato, čo bolo jeho tajnou zbraňou – počasie.
23.7.2009 Druhá časť našej fotogalérie mapuje festival Pohoda od piatkového večera po sobotnú tragédiu. Uvidíte Patti Smith, The Ting Tings, Pendulum, Hadouken!, The Whip, Buraka Som SIstema, Tunng alebo Oi Va Voi.
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.