Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE ROLLING STONES

22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.
23.10.2012 V minulých letech vycházely v rámci tohoto seriálu studie, kde jsme se zabývali historií rockové hudby a jejím vývojem v širším kontextu, vymezeném obdobím delším než posledních padesát šedesát let.
3.10.2012 Jednou z najdiskutovanejších tém tohto roka v hudobných kruhoch je oslava päťdesiatky Rolling Stones. Napriek tomu, že k očakávanému turné, či koncertom pravdepodobne nedôjde, k výpravnej knihe pribudne do konca roka dokument i ďalšia z kolekcie výberoviek.
28.8.2012 Před časem The Rolling Stones slibovali, že na podzim začnou pracovat na novém albu. A slib splnili dokonce s předstihem. Jak zpěvák Mick Jagger informoval na Twitteru, formace s přípravami nového materiálu začala v jednom z pařížských studií.
12.7.2012 Dnes je tomu přesně padesát let ode dne, kdy svůj vůbec první koncert odehrála kapela The Rolling Stones. Stalo se tak v londýnském klubu Marquee, kam tehdy dorazila zhruba stovka lidí...
16.3.2012 I když to nikdy nebylo oficiálně oznámeno, tak všechny náznaky směřovaly k tomu, že k padesátiletému výročí od svého vzniku The Rolling Stones pojedou obří turné. Jenže plánovaná koncertní šňůra se minimálně o rok posouvá.
2.2.2012 Hned několik tuzemských měst bude mít v únoru tu čest se superkapelou Black Stone Raiders, kterou tvoří kytarista Jean-Paul Bourelly, koncertní baskytarista The Rolling Stones Darryl Jones a bubeník skupiny Living Colour Will Calhoun.
10.2.2011 Za pětatřicet let se toho dá stihnout hodně. The Rolling Stones se chtějí svým fanouškům pochlubit, jak více než tři dekády prožili oni, a to opravdu luxusním boxsetem, který nejlépe charakterizují čísla, která udávají počty obsaženého materiálu.
6.12.2010 Basista, který si své renomé vydobyl po boku Milese Davise, Stinga, Madonny a především v The Rolling Stones, jejichž je sice neoficiálním, ale přesto nesmírně důležitým, pátým členem.
13.10.2010 Po remasterech a na gramofonové desce, v takové verzi Rolling Stones vydají příští měsíc všechny svá alba a to pohromadě ve dvou limitovaných boxech.

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.