Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníThe Rolling Stones odkládají turné k výročí svého vzniku

16.3.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
I když to nikdy nebylo oficiálně oznámeno, tak všechny náznaky směřovaly k tomu, že k padesátiletému výročí od svého vzniku The Rolling Stones pojedou obří turné. Jenže plánovaná koncertní šňůra se minimálně o rok posouvá.

Magazínu Rolling Stone to sdělil kytarista Keith Richards s jednoduchým odůvodněním: „Jednoduše nejsme připraveni. Mám pocit, že rok 2013 je realističtější.“ O skutečných důvodech posunu se prozatím pouze spekuluje, mezi možnými variantami se skloňují především pochyby, zdali osmašedesátiletý kytarista zvládl celé turné absolvovat. Sám Richards to však samozřejmě vehementně popírá.

Tak jako tak je pro tento rok potvrzeno vydání obsáhlé fotoknihy The Rolling Stones: 50, která by měla vyjít v angličtině 12. července a mělo by se v ní objevit na sedm stovek snímků. V září by ji pak následovat dokumentární film v režii Bretta Morgena s velkým množstvím dosud nevydaného materiálu.

The Rolling Stones se také na konci loňského roku sešli v londýnském studiu, kde si překvapivě zajamovali také s basákem Billy Wymanem, který skupinu opustil po třiceti letech v roce 1992.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/The-Rolling-Stones-odkladaji-turne-k-vyroci-sveho-vzniku~16~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.