Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE HORRORS

19.4.2014 Máme před sebou velikonoční víkend a svátky jara, mnoho nového v hudbě se teď sice neděje, ale přece jen by se tu našlo jedno čerstvé video, které natočili The Horrors ke svému již dříve vydanému singlu So Now You Know. Jejich čtvrtého alba Luminous se dočkáme už 5. května.
21.3.2014 Čtvrtá deska britských The Horrors bude plná všemožných na sebe vrstvených zvuků a bude psychedelicky taneční. Aspoň tak se to zdá podle skladeb, které kapela zatím zveřejnila. Jednu jsme vám představovali před měsícem, tu druhou si můžete pustit právě teď.
24.2.2014 Britská pětice The Horrors hlásí pro letošní rok novou desku. Čtvrtý přírůstek do diskografie s názvem Luminous vyjde 5. května. Potvrdí na něm The Horrors pověst mistrů žánrových převleků?
24.1.2014 The Horrors už pracují na novince, nástupci jejich třetího a dosud posledního alba Skying, pár měsíců. Původně avizovaný termín vydání, jak už to tak bývá, byl odložen na duben 2014. Což je tedy tvrzení kapely, nikoliv zatím oficiální termín vydavatelství.
21.3.2013 Britská psychedelická parta The Horrors už pilně pracuje na nové nahrávce. "Jde to velmi dobře, máme téměř hotovo, pokud jde o psaní písniček," řekl Tom Cowan pro NME.
17.10.2012 Poslední ze série rozhovorů pořízených na trenčínské Pohodě vám blíže představí britskou psychedelickou sestavu The Horrors, jejichž třetí deska Skying patřila v Británii k nejvíce oceňovaným nahrávkám loňského roku.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
12.7.2012 Ohlédnutí za letošním ročníkem trenčínské Pohody uzavíráme druhou částí fotogalerie. V té můžete vidět momentky z vystoupení The Kooks, The Horrors, Warpaint, White Lies, I Blame Coco, Emilíany Torrini, Napszykłat a řady dalších.
12.7.2012 Sobotní ráno se opakoval praktický ten stejný scénář jako předchozí den, nejpozději v osm hodin všichni hromadně opustili přehřáté stany, vytvořili dlouhé fronty před sprchami a začali se shánět po něčem k snědku. Na
18.3.2012 The Horrors vždy kladli velký důraz na vizuální stránku svých koncertů i videoklipů. Nepřekvapí proto videoklip ke třetímu singlu Changing The Rain z desky Skying, ke kterému nejlépe sedí přízviska velice barevný a pořádně psychedelický.

1-10 (27) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.