Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE HIVES

17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
13.7.2012 Švédská pětice v černobílých oblečcích, na koncertech egoistický a přidrzlý frontman Howlin’ Pelle Almqvist, hektolitry řízného garážového rock’n’rollu, jedním slovem smršť. To jsou The Hives, pro mnohé srdeční záležitost, pro jiné kapela jako každá jiná, na pár poslechů.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
8.7.2012 Cítíte se poslední dobou jako vyplivnutá žvýkačka? Už jste vyzkoušeli všechno, ale stále se vám nedaří získat zpátky ztracenou energii? Představujeme vám nový, revoluční lék, který vás znovu postaví na nohy!
4.6.2012 Tak, a je to tady. Černobílá garage rocková smršť v podání švédských The Hives se po pěti letech čekání prokousala v ucelené podobě na světlo světa. Lex Hives, páté řadové album kapely, oficiálně vychází 4. června.
12.4.2012 Už tak silný line-up rakouského Frequency Festivalu umocňují další jména. Celkově se jejich zveřejněním počet známých vystupující zvyšuje na více jak osmdesát ze plánované stovky.
19.3.2012 Švédští The Hives, proslulí mimo jiné svým černobílým image, vydávají po dlouhých pěti letech nové album. Garage rocková pětice, co nešetří rychlými kytarovými riffy, připravuje na 4. června novinku s nijak skromným názvem Lex Hives.
5.7.2011 Ambice premiérového ročníku Prague City Festivalu udělat z Prahy festivalovou metropoli byly více než smělé, obzvlášť po odřeknutí hlavních hvězd Blink 182, kdy šly akcie festivalu rapidně ke dnu.
26.6.2011 Po první části fotoreportu z 1. ročníku Prague City Festivalu pokračujeme druhou, která mapuje vystoupení jak headlinujících 30 Seconds to Mars a The Hives, tak i Skindred a House of Pain.

1-10 (40) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.