Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE HERBALISER

28.6.2014 Anglická formace The Herbaliser představuje žánrový kult, který v divokých devadesátých letech dobil i Prahu a po rocích experimentů a vynucených útlumů oprašuje zašlou reputaci.
11.12.2012 Pódium pražského Lucerna Music Baru bude ve středu večer hostit londýnské The Herbaliser. Ústřední dvojice Jake Wherry a Ollie Teeba doplněná zpěvačkou Jessicou Darling a duem Easy Access Orchestra slibuje působivou kombinaci jazzu, hip hopu, groovu a funky.
22.7.2011 Kulaté jubileum Colours of Ostrava se podařilo oslavit důstojným způsobem. Diváci vytvořili výbornou atmosféru, s počasím to vyšlo téměř na jedničku a řada skvělých hudebních zážitků převážila tu hrstku méně zajímavých.
22.7.2011 První díl fotoreportáže z největšího tuzemského world music festivalu pokrývá první a většinu druhého dne. Těšit se můžete například na Santigold, Public Image Ltd., Brendana Perryho či Blackfield.
12.7.2011 Od 10. ročníku Colours of Ostrava se očekávalo, že na půdu kolem Slezskoostravského hradu přivede zpět hvězdy, které zazářily v minulých ročnících. Pořadatelé od tohoto kroku později ustoupili a pozvali raději aktuální jména.
1.3.2011 Festival Colours of Ostrava na dnešní tiskové konferenci odtajnil hlavní hvězdy svého jubilejního desátého ročníku, který se odehraje od 14. do 17. července. Ve srovnání s předchozími ročníky letos dostanou širší prostor zavedená jména alternativního rocku.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
1.10.2009 V den dvacátého výročí Sametové revoluce do Prahy zavítá britská jazz-hiphopová skupina The Herbaliser. Průřez svou pestrou diskografií a loňské album Same As It Never Was přijede představit do zdejšího Lucerna Music Baru.
28.11.2008 Audiotipy poprvé nejsou věnovány jednotlivým skladbám. Nejedno hudební vydavatelství se totiž s blížícím se koncem roku rozhodlo zabilancovat a výběr toho nejzajímavějšího hudebním fanouškům nabídnout k volnému stražení. Pár jmen? Lou Reed, Mogwai, Belle and Sebastian nebo Hot Chip.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.