Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE COLORBLINDS

25.5.2013 The Colorblinds je mladá česká kapela v čele s Adamem Mišíkem, synem Vladimíra Mišíka. Na kontě má zatím eponymní debutové album a momentálně chystá jeho nástupce. Představu o tom, jak bude deska znít, si můžeme udělat z prvních zveřejněných singlů.
4.10.2012 Teenagerská indie-rocková kapela The Colorblinds, ve které mimochodem zpívá Adam Mišík, syn legendárního Vladimíra Mišíka, získává stále větší oblibu. Na dlouhohrající album si sice zatím fanoušci musí počkat, na světlo však nyní vyplouvají hned dva singly.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
2.6.2011 Finále českého národního kola mezinárodní soutěže kapel Emergenza, které proběhlo tuto neděli, bylo tak trochu ve znamení zvratů a překvapení. Jasným favoritem mezi čtrnácti finalisty se zdála až do poslední chvíle velice nadějná kapela The Colorblinds.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.