Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE BLACK KEYS

1.5.2014 Bluesrockové duo The Black Keys vydává již zanedlouho novou desku. Turn Blue, nástupce nesmírně hitového El Camino z roku 2011, vyjde 12. května, tedy je nejvyšší čas zintenzivnit jeho propagaci.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
26.3.2014 Americké duo The Black Keys vydalo svou poslední studiovou nahrávku před třemi lety, což je poměrně dlouhá doba, a tak se pánové rozhodli nás potěšit novou deskou. Ta by měla vyjít 13. května pod názvem Turn Blue.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
20.1.2014 Koncem minulého roku začal odhalovat postupně své headlinery největší polský festival Open'er. Prvním želízkem v ohni bylo americké bluesrockové duo The Black Keys, další velkou rybou Pearl, kteří loni vydali novou desku Lightning Bolt nebo psyhedelická parta MGMT.
21.2.2013 Britským hudebním cenám Brit Awards v letošním roce kralovali debutanti. Po dvou cenách si z londýnské O2 Areny včera večer odnesli Emeli Sandé a Ben Howard.
11.2.2013 V noci na dnešek byly v Los Angeles už po pětapadesáté vyhlášeny ceny americké hudební akademie Grammy. A jak to dopadlo?
7.12.2012 Americká hudební akademie představila nominace na pětapadesáté Grammy Awards. Zajímavé je, že mezi čelními umělci se tentokrát neobjevují žádné zpěvačky.
25.10.2012 Americký rapper RZA, známý mimo jiné díky svému působení ve Wu-Tang Clanu, se dal na film. Jeho scénáristickým a zároveň režijním debutem je snímek The Man with the Iron Fists, který se své premiéry dočká začátkem listopadu.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.