Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TAYLOR SWIFT

8.12.2014 Již 57. ročník před sebou mají hudební ceny Grammy a jak bývá zvykem, o vítězství se nominovaní budou ucházet v úctyhodných 83 kategoriích. Kdo má největší šance na úspěch, a přidá se tak k jménům již ověnčeným?
7.12.2013 V hlavních kategoriích 56. ročníku udílení cen Grammy najdeme v nominacích známá jména mainstreamového popu, ale v žánrových kategoriích se nachází celý zástup alternativněji laděných umělců.
4.11.2013 Neznámější portál pro sdílení videa včera udělil v New Yorku své první hudební ceny. Slavnostní předávání bylo přenášeno živě přes Youtube.com a jeho součástí byla, jak velí tradice podobných ceremoniálů, vystoupení některých oceněných umělců.
11.11.2012 V Německém Frankfurtu před chvílí skončil hlavní ceremoniál letošních MTV European Music Awards. Oproti předchozím ročníkům se tentokrát se nenašel nikdo, kdo by triumfoval ve zvláště vysokém počtu kategorií, žádné výrazné překvapení nicméně výsledky nepřinesly.
28.10.2012 County-popová zpěvačka Taylor Swift tento týden vydala své čtvrté album. Jmenuje se Red a fanouškům nabízí mnoho. Pětašesedátiminutová stopáž totiž přináší hned šestnáct písní.
22.10.2012 Půvabná americká zpěvačka Taylor Swift se téměř přesně po dvou letech vrací s novou deskou. Právě dnes totiž uvádí na evropský trh svoje v pořadí čtvrté studiové album nazvané jednoduše “Red“.
18.9.2012 Evropská MTV představila nominace na své výroční hudební ceny, které budou předány 11. listopadu v německém Frankfurtu. Žádné velké překvapení se nekoná, v sedmi kategoriích má šanci stálice stanice - zpěvačka Rihanna.
30.12.2010 Zájem o americkou zpěvačku Lady Gaga evidentně neutichá, alespoň podle prodejních čísel. V loňském roce bylo její album The Fame (Monster) celosvětově druhým nejprodávanějším a v tom letošním se dokonce vyšplhalo na samotný vrchol.
7.10.2010 Křehká blondýnka Taylor Swift, která zhruba před dvěma lety celosvětově zazářila hitem “Love Story“ a následně vydanou deskou “Fearless“, se vrací zpět.
3.2.2010 Celkem šest z deseti nominací na ocenění Grammy za loňský rok v triumf obrátila zpěvačka Beyoncé. Americká hudební akademie ocenila jak její album I am... Sasha Fierce, které zabodovalo v kategorii moderního R’n‘B, tak skladby Single Ladies, Halo a At Last.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.