Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ŠVANDOVO DIVADLO

18.5.2010 Tradiční romskou hudbu, její moderní pojetí i nejrůznější žánrové fúze představí festival Khamoro, jehož dvanáctý ročník v naší metropoli vypukne v neděli a potrvá celý týden.
30.10.2008 Již o tomto víkendu zahájí skupina Tata Bojs a korejské Ahn Trio společné koncertní turné k albu smetana, které vychází příští týden. Zájem o vstupenky je velký a protože úvodní koncerty v pražském Švandově divadle již byly vyprodány, rozhodla se kapela další dvě vystoupení přidat.
8.10.2007 Handa Gote Research & Development je mladá česká skupina zabývající se konceptuálními projekty na pomezí divadla, tance a hudby. Svůj projekt Ekran představí 21. října v pražském Švandově divadle v rámci festivalu Struny podzimu.
5.9.2006 Letos už druhý pražský koncert americké písničkářky Suzanne Vega se uskuteční 6. října ve Švandově divadle na Smíchově.
3.11.2003 Ve Švandově divadle hraje zítra newyorský septet Ballin'The Jack (vede ho člen Klezmatics Matt Darriau), v Redutě je dnes brilantní chorvatský kytarista Darko Jurkovič s Fr.Uhlířem-b a J.Helešicem-dr.
23.6.2003 V rámci cyklu Velvet Tuesdays hrají zítra ve studiu Švandova divadla v Praze sourozenci Vojtěch a Irena Havlovi společně s flétnistou a saxofonistou Jiřím Stivínem, všestrannou legendou českého jazzu.
2.6.2003 V rámci pravidelných úterních koncertů ve Studiu Švandova divadla v Praze se zítra představí divoká a zábavná holandská pětice PALINCKX, kterou dnes můžete stihnout také v Divadle 29 v Pardubicích.
26.5.2003 Ve Studiu Švandova divadla v Praze se v úterý 27. května představí renomovaný newyorský hráč na saxofony, klarinety a shakuhachi NED ROTHENBERG. Předskakovat bude brněnský objev BUDOÁR STARÉ DÁMY.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.