Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníTata Bojs a Ahn Trio vyrážejí na turné, v Praze přidávají koncerty

30.10.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky
Již o tomto víkendu zahájí skupina Tata Bojs a korejské Ahn Trio společné koncertní turné k albu smetana, které vychází příští týden. Zájem o vstupenky je velký a protože úvodní koncerty v pražském Švandově divadle již byly vyprodány, rozhodla se kapela další dvě vystoupení přidat.

Avizovaným večerním koncertům tak v sobotu 1. a neděli 2. listopadu budou předcházet koncerty odpolední, se začátkem v 17 hodin.
Poté bude šňůra pokračovat podle plánu v Ostravě (pondělí 3.11.), Olomouci (úterý 4. 11.) a Brně (středa 5. 11.).

Deska smetana přinese výběr čtrnácti skladeb z repertoáru Tata Bojs v nových, komorně-akustických verzích. Při výběru skladeb dávali Tata Bojs důraz na pestrost a náladovou různost jednotlivých písní. Album produkoval tradičně Dušan Neuwerth a Milan Cais, významnou roli ale zastal i bývalý kytarista skupiny Marek Dobrava, který aranžoval a rozepisoval instrumentální party Ahn Tria.

Tata Bojs a Ahn Trio na turné:

01/11 Praha, Švandovo divadlo
02/11 Praha, Švandovo divadlo
03/11 Ostrava, Divadelní sál DK
04/11 Olomouc, Reduta
05/11 Brno, Fléda
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Tata-Bojs-a-Ahn-Trio-vyrazeji-na-turne-v-Praze-pridavaji-koncerty~30~rijen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.