Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SOUNDTRACK

1.1.2012 Niekto by sa možno uspokojil s členstvom v jednej z najzaujímavejších kapiel dneška, gitarista Jonny Greenwood sa však okrem domovských Radiohead venuje aj skladaniu filmovej hudby
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.
16.9.2011 Tento týden má v Dánsku premiéru film Skyskraber, nezávislý snímek debutujícího režiséra Rune Schjøtta na pomezí komedie a dramatu. Samo o sobě by na tom nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem hudbu neměl na starosti Jonas Bjerre, zpěvák kapely Mew.
10.3.2011 Kapela Nine Inch Nails se probouzí ze spánku, do kterého ji v roce 2009 uvrhl frontman a jediný stálý člen Trent Reznor. Ten se tehdy nechal slyšet, že s kapelou už nikdy nepodnikne žádné turné. Nyní to ale vypadá, že se fanoušci přeci jen nějaké aktivity ze strany NIN dočkají.
4.3.2011 Grammy. Toto prestižní ocenění letos vůbec poprvé v historii získala skladba z počítačové hry. Dospěla tato branže do stádia, kdy se může směle považovat za umění?
15.2.2011 Ve světě filmu se už pomalu stává dobře zavedenou značkou. Johnny Greenwood, kytarista Radiohead, s nimiž tuto sobotu vydá osmé album, si v posledních letech našel zálibu ve skládání filmových soundtracků a má s nimi úspěch.
12.10.2010 Kultovní americký sci-fi snímek TRON z roku 1982 zanedlouho rozšíří moderní 3D pokračování s hudbou neméně kultovního elektronické dua Daft Punk. Soundtrack, který má i své samostatné internetové stránky,...
26.7.2010 Soundtrack k novému filmu režiséra Olivera Stonea Wall Street: Peníze nikdy nespí obsáhne 12 skladeb z nichž většinu tvoří písně složené Davidem Byrnem a Brianem Enem.
24.9.2009 Indický skladatel a producent A. R. Rahman, vyhledávaný nejen v Bollywoodu, sbíral body také za spolupráci na romantickém dramatu Milionář z chatrče, jež si odneslo osm Oscarů včetně sošky za filmovou hudbu...
19.1.2009 Anglické jahody se odehrávají během několika desítek hodin bezprostředně po vstupu „spřátelených vojsk“ na naše území osudového 21. srpna v roce 1968. Soundtrack proto logicky zaplňují písničky, které zněly...

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.