Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníTrent Reznor se vrací k Nine Inch Nails

10.3.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Kapela Nine Inch Nails se probouzí ze spánku, do kterého ji v roce 2009 uvrhl frontman a jediný stálý člen Trent Reznor. Ten se tehdy nechal slyšet, že s kapelou už nikdy nepodnikne žádné turné. Nyní to ale vypadá, že se fanoušci přeci jen nějaké aktivity ze strany NIN dočkají. Spekuluje se o vydání nového alba. Na oficiálním fóru kapely se totiž v pondělí objevila zpráva od samotného Reznora, v níž se mimo jiné zmínil o podzimním vydání nové nahrávky s kapelou How To Destroy Angels, dále o práci pro filmový průmysl a v neposlední řadě také o tom, že se znovu začne zabývat NIN. "Nine Inch Nails nejsou mrtví," napsal Reznor doslova.

Poslední album NIN vydali v roce 2008. Nahrávka The Slip byla uvolněna ke stažení zdarma jako poděkování fanouškům. Trent Reznor poté ještě do roku 2009 koncertoval a pak už se věnoval jen filmům a nově také své nedávno založené kapele How To Destroy Angels, kde působí i jeho manželka Mariqueen Maandig a Atticus Ross. Ten se podílel na vzniku některých alb Nine Inch Nails a s Reznorem nahrál Oskarem a Zlatým glóbem oceněný soundtrack k filmu The Social Network.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Trent-Reznor-se-vraci-k-Nine-Inch-Nails~10~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.