Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SEZNAMTE SE

15.8.2014 Australská moderní metalová scéna se za posledních deset let rozrostla o řadu výrazných kapel, jako jsou například Deez Nuts, Northlane, The Red Shore nebo I Killed The Prom Queen. Poměrně jedinečným fenoménem se však stala parta pěti kluků z malého australského městečka Byron Bay, které spojovala vášeň pro tvrdou muziku a surfování.
1.4.2014 Vzpomínate si na některé z našich starších dílů seriálu Seznamte se? V jednom z nich jsme vám představili písničkáře Dana Baretta vystupujícího pod jménem Giles Corey. A tento člověk má na svědomí ještě jeden, snad i pozoruhodnější projekt. Have a Nice Life.
21.11.2013 Říká vám něco jméno Norma Jean? Nejspíš by mělo, jelikož to bylo občanské jméno Marilyn Monroe. A americká post-hardcore/metalcoreová parta Norma Jean již dokázala jméno této legendární herečky změnit v pojem, který na tvrdé scéně má opravdu silný zvuk.
12.11.2013 Tom Odell je typ umělce, který skutečně musel být objeven, jeden z mnoha dalších zpěváků potulujících se po barech najednou velebený hudebními kritiky. Zčistajasna přichází nabídka hrát před Rolling Stones v Hyde Parku. Tolik štěstí najednou probouzí i hlas odpůrců.
23.9.2013 Britský zpěvák, kytarista a textař Jake Bugg je bezpochyby jedním z největších objevů posledních dvou let. Zatímco však loni teprve vydával debutovou desku a valná většina posluchačů ho neznala, dnes už ho slýcháme i v tuzemských rádiích a v listopadu představí nové album.
21.7.2013 Americká avantgardní metalová sebranka iwrestledabearonce brázdí hudební vody již od roku 2007. Za poměrně krátkou dobu se z undergroundové kapely vyšplhala mezi hvězdy moderní metalové scény.
28.1.2013 Vyjmenovat alespoň jednu kapelu pocházející z daleké Jihoafrické republiky může být pro někoho poněkud složitý oříšek. To by už však nemuselo platit. Dámy a pánové, představujeme vám The Parlotones.
11.12.2012 Ačkoli se britská formace ∆ (dále už raději Alt-J) dala dohromady již před pěti lety, své debutové album s názvem An Awesome Wave přichystala teprve na letošní rok...
3.12.2012 Angus Stone, zatiaľ asi známejší ako jedna polovica austálskeho folkového dua, ktoré tvoril so svojou sestrou Juliou, vydal v júli tohto roku svoj sólový album. Vyjsť z tiena, do ktorého sa súrodenecké duo samé uvrhlo nebude najjednoduchšie.
26.11.2012 Keaton Hensom trávi svoj čas o samote, píše pesničky, občas kreslí a nerád o sebe hovorí. Takúto charakteristiku nájdete na webe mladého singer songwritera, umelca, grafika a podivína z Londýna.

1-10 (150) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.