Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK FOR PEOPLE 2011

18.6.2012 Talent and Jam Stage na letošním festivalu Rock for People prezentovala převážně mladé kapely, které se na festival nominovaly z nejrůznějších hudebních soutěží. O celkovou dramaturgii se staral produkční trojlístek Muzikus-SAI-Music City.
16.10.2011 Pořadatelé festivalu Rock for People potvdili termín zahájení předprodeje vstupenek na příští ročník, který se uskuteční od 4. do 7. července na tradičním místě v areálu královéhradeckého letiště. Prostřednictvím festivalového e-shopu budou k mání od úterý 18. října za zaváděcích 1100 Kč.
13.7.2011 Britská kytarovka The Wombats u nás vystoupila před pár dny na královéhradeckém festivalu Rock for People. Pokud vás zde zaujala nebo jste naopak vystoupení propásli, pak vězte, že se k nám bzy ještě vrátí.
12.7.2011 The Streets, Pendulum, Jimmy Eat World, Beatsteaks, Cancer Bats, Anberlin, The Ghost Inside, ale i domácí Kryštof - to jsou kapely, jejichž koncerty shrnuje závěrečná část naší fotogalerie z letošního Rock for People.
11.7.2011 Druhé fotografické ohlédnutí za letošním Rock for People přináší snímky z koncetu headlinerů My Chemical Romance, ale taky z vystoupení Primus, White Lieas, The Wombats, John Butler Tria nebo Parkway Drive.
8.7.2011 I přes nepříznivé počasí dokázal program letošního Rock for People přilákat velké množství lidí, kteří si mohli poslechnout například Sum 41, Paramore nebo Bullet For My Valentine, jejichž koncerty - spolu s řadou dalších - mapuje první část naší fotogalerie.
29.6.2011 Pokud se o loňském line-upu Rock for People mluvilo jako o nejsilnějším, ten letošní mu bezpochyby konkuruje. Během čtyř festivalových dní se představí zástup významných zahraničních kapel.
28.6.2011 Od soboty 2. do úterý 5. července bude ve Festivalparku v Hradci Králové probíhat sedmnáctý ročník festivalu Rock for People. Muzikus je partnerem Talent & Jam stage, jedné z krytých festivalových scén.
27.6.2011 I když se na hlavních pódiích – t-music stage, Staropramen Cool Lemon stage a Evropa 2 stage – vystřídají na nadcházejícím festivalu Rock for People kapely jako Pendulum, My Chemical Romance, Paramore nebo Sum 41, mnoho ze tří desítek tisíc očekávaných návštěvníků...
27.6.2011 Nechce sa vám cestovať so stanom a teda niekoľkými kilogramami navyše na Váš obľúbený festival? Nechce sa vám stan kupovať, alebo si ho požičiavať od známych? Nechce sa vám stan stavať, trápiť sa s tým, že každý rok chýba viac a viac kolíkov?

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.