Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK FOR PEOPLE 2010

13.1.2011 O výsledcích hlasování v druhém ročníku European Festival Awards je rozhodnuto. Ceny byly předány včera večer v rámci festivalu Eurosonic v nizozemském Groningenu a tu v hlavní kategorii, Best Major Festival, obhájil polský Heineken Open’er.
17.9.2010 Hned tři novinky hlásí festival Rock for People zhruba 280 dní před svým dalším ročníkem. Tou nejdůležitější je získání prestižního a v zahraničí zároveň jediného relevantního ocenění Greener Festival Award for 2010 pro „zelený a čistý festival“.
25.7.2010 Není pochyb, že letošní šestnáctý ročník festivalu Rock for People přivezl do Hradce Králové opět nejsilnější line-up ve své historii. Muse, The Prodigy, Billy Talent, Editors, Morcheeba nebo The Subways – ti všichni se nejenže vystřídali na jeho pódiích, ale také se objevují v naší fotogalerii.
16.7.2010 V letošním roce rozšířil Rock for People počet stageí a s tím i formy zábavy a kulturního vyžití ve své nabídce. Jednou z novinek byla i JamStage., jejíž dramaturgie byla v rukou nakladatelství Muzikus, centra pro muzikanty Music City a Svazu autorů a interpretů.
30.6.2010 Někdo rád brusinky, my rozdáváme třešničky, kanadské. Seznam kapel, které se již za pár dnů začnou sjíždět do Festivalparku u Hradce Králové, je už nějakou dobu veřejně známý a dle předprodejů se zdá, že jména jako...
30.6.2010 O možné účasti kanadských punk-rockerů Billy Talent na královéhradeckém festivalu Rock for People se vážně spekulovalo až do chvíle, než je jako své předskokany na včerejším koncertu v Praze potvrdili Green Day. Pořadatelé festivalu si ale přece jenom přichystali překvapení...
30.6.2010 Staropramen, hlavní partner největšího rockového hudebního festivalu v České republice Rock for People, letos přináší návštěvníkům řadu novinek v oblasti zajištění servisu piva. Hlavní důraz byl při přípravě kladen na komfort a širokou nabídku piv
29.6.2010 Už tuto sobotu otevře své brány Rock for People. V areálu letiště Hradce Králové se na osmi scénách (o dvě více než loni) představí celkem 170 účinkujících, a to včetně horoucně očekávaných Muse.
23.6.2010 Letošní ročník festivalu Rock for People poprvé nabídne i novou JamStage. Scénu, jejíž program je připravován ve spolupráci s nakladatelstvím Muzikus, Music City a SAI, najdete v jednom z hangárů královéhradeckého letiště.
23.6.2010 Pardubická skupina Vypsaná fixa přichystala pro návštěvníky festivalu Rock for People speciální suvenýr. Ze svého vystoupení natočí živý záznam, který hned druhý den nabídnou fanouškům k prodeji na CD nosičích. Album se bude jmenovat VFRFP.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.