Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PAROV STELAR

5.2.2013 Festival Rock for People představil první čtveřici vystupujících pro svůj devatenáctý roční, který se bude odehrávat od 2. do 5. července na letišti v Hradci Králové.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
26.7.2012 Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.
19.7.2012 Druhá část fotoreportáže z Colours of Ostrava přináší záznam z koncertů Alanis Morrissette, Zaz, Animal Collective, Fink, Parov Stelar Band, Portico Quartet. Českou scénu zastupují Bratři Orffové a Dva.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
14.12.2011 „Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava přivítá v červenci 2012 jednu z nejvěhlasnějších a nejvlivnějších hudebních osobností 21. století – islandskou zpěvačku Björk,“ to jsou slova, kterými začíná čerstvá tisková zpráva festivalu Colours of Ostrava.
29.3.2011 Poslední prázdninový víkend se v severočeském Vroutku už podvanácté ponese ve festivalovém duchu. Festival Rock for Church(ill) nabídne průřez domácími kapelami a DJi a navrch, jak se v posledních letech stalo tradicí, i několik zahraničních hostů.
16.11.2010 Na jaře přijel poprvé a vyprodal Akropoli, po půl roce se vrátil a vyprodal Lucerna Music Bar. Na to může být ve vztahu k pražským fanouškům pyšný rakouský electro-jazzový Parov Stelar Band.
8.11.2010 Po jarní vyprodané koncertní premiéře před českým publikem v pražském Paláci Akropolis a vystoupení na letním Praděda festu se do Česka opět vrátí Parov Stelar Band. Koncert se uskuteční už tuto středu, tentokrát v prostorách pražského Lucerna Music Baru.
3.11.2010 V úterý 9. listopadu ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu rakouských Parov Stelar Band, kteří se představili letos v dubnu v Paláci Akropolis. Pro velký úspěch se skupina zanedlouho vrátí do Prahy.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.