Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: NIERIKA

30.12.2008 Petra Němečková píše a fotí pro náš server již více než dva roky, ale znám ji déle, vlastně nejdéle z celého osazenstva. Po „mládí“ stráveném v Ostravě, kterou má většina lidí zafixovanou jako ponuré industriální město, se letos přesunula...
20.6.2007 Kapela pocházející z Kopřivnice, která je určitě známá fanouškům Tata Bojs a podobných. Kapela, která si pomalu hledá místo na výsluní české indie popové scény. Kapela, u které nevíte co očekávat.
15.6.2007 Již příští sobotu, tedy 23. června, vypukne v amfiteátru městského parku v Příboře na Ostravsku letošní ročník rockového festivalu Music Freud. Vystoupí Nierika, Psychonaut, Lu, Hazydecay, Bugaboo a další...
29.4.2007 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy okolo psychiatrie a také v letošním roc návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopůl a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.
15.1.2007 Festivaly v kluboch majú niekoľko výhod. Môžete si vybrať medzi niekoľkými interpretmi a zároveň si tieto koncerty ponechávajú klubovú atmosféru. Rádio Wave oslávilo svoje narodeniny v uvoľnenom festivalom duchu a tak je to správne.
27.12.2006 V polovině ledna uplyne rok od zahájení vysílání Radia Wave, které se u této příležitosti rozhodlo uspořádat narozeninový koncert. Ten se uskuteční v pátek 12. ledna v prostorách pražského Abatonu.
26.12.2006 Na záver svojho krátkeho predvianočného turné sa Tata bojs predstavili v dome kultúry v Kopřivnici. Na koncerte s názvom Poměrně štedrý večer sa tu okrem nich predstavili aj spriaznené kapely Nierika a Priessnitz...
14.12.2006 Tata bojs, jedna z nejinvenčnějších kapel současné české hudební scény, přerušila práce na novém albu a vyráží v těchto dnech na krátké předvánoční turné.
4.12.2006 Z původního dvojkoncertu Nieriky a kapely Miou miou, kterou záhy na plakátech nahradila kapela Here, se vyklubal relativně poklidný večírek, na němž předskokanství nakonec odsloužil Vašek Havelka...
24.11.2006 Kopřivnická kapela Nierika od svých downtempových začátků pokročila k hudebnímu výrazu neuvěřielně svéráznému a dynamickému. Jejich aktuální album Poison on your spoon je dítko nadmíru povedené a napěchované výtečnou muzikou.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.