Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: NATURAL

11.4.2018 Ve čtvrtek 26. dubna vystoupí v butovické restauraci Trifot, známé z pořádání
akcí formátu Open Mic, známý český hitmejkr, textař, muzikant, kytarista a zpěvák
Petr Kadlček
2.6.2011 Finále českého národního kola mezinárodní soutěže kapel Emergenza, které proběhlo tuto neděli, bylo tak trochu ve znamení zvratů a překvapení. Jasným favoritem mezi čtrnácti finalisty se zdála až do poslední chvíle velice nadějná kapela The Colorblinds.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
11.6.2004 Zpěvák Miroslav Imrich, známý především z působení v Abraxasu, rozjíždí svůj sólový projekt, jehož premiéra pod názvem "Česko hledá Superstarce" se bude konat...
21.11.2003 V první řadě uveďme na pravou míru fakta. Starší ročníky vědí, že písnička Já na to mám byla českým rockovým hitem už ve druhé půli osmdesátých let. Velkým hitem, hrávala se na kytary u ohně. Potom...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.