Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MICACHU

1.8.2012 Před pár dny vyšlo druhé album anglické podivínky a zpěvačky Micachu a její kapely The Shapes. Jmenuje se Never a objevuje se na něm celkem čtrnáct písní.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
6.7.2011 Čas do začiatku festivalu Bažant Pohoda sa nezadržateľne blíži a tak je tu čas vydať aj druhý diel nášho Fest'namte se. Narozdiel od toho prvého, sa v tomto venujeme kapelám, ktoré sa dajú radiť medzi takzvané "mladé pušky".
14.3.2011 Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
27.2.2010 Další z pravidelné série postupného odhalování kapel čtrnáctého ročníku festivalu Pohoda nám tentokrát přináší Josého Gonzáleze, švédského písničkáře argentinského původu známého pro své minimalisticky laděné melodie, a k tomu navrch britskou kapelu Klaxons...
6.1.2010 Po zlomech a trendech uplynulého roku se dostáváme k zajímavým debutům a hudebním objevům, ať už jde o ryzí nováčky, nebo hudebníky, jimž se zkrátka podařilo prorazit a upoutat na sebe pozornost.
6.12.2009 V dalším obrazovém návratu se poohlédneme za jedním, tehdy ještě teplým říjnovým večerem a připomeneme si koncert lodnýnské avantgardní formace Micachu & The Shapes, kteří přijeli do pražského NoDu představit svůj debut.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.