Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MARIAH CAREY

23.7.2010 All I Want for Christmas Is You, Santa Claus Is Comin' to Town, O Holy Night - to sú dnes už klasické skladby, bez ktorých sa počas adventu rádiá v našich končinách nedokážu zaobísť.
30.12.2009 Už to, že o Mariah Carey se píše více v souvislosti se ztrátou jejích sexy tvarů a nárůstem faldíků než v souvislosti s novými nahrávkami, je poměrně smutné. Přitom to není tak strašné a chtěl bych vidět dokonalá...
13.6.2008 Když v dubnu vyšel první singl z tohoto alba, Touch My Body, ocitla se Mariah Carey opět na špici amerického singlového žebříčku a počtem hitů číslo jedna tím překonala i Elvise Presleyho. Pokud to ale o něčem...
4.11.2006 V londýnském Earl's Court budou 15. listopadu předány letošní World Music Awards. Kromě celosvětově nejprodávanějších hudebních nahrávek uplynulého roku zde budou vyhlášena také kontinentálně nejúspěšnější alba a dvě speciální ceny.
9.2.2006 Cenám americké hudební akademie Grammy, které byly předány v noci na dnešek, dominovala skupina U2, která získala pět cen, tudíž v trofej proměnila všechny své nominace.
29.1.2006 Ve středu 8. února budou v americkém Los Angeles předány ceny americké hudební akademie Grammy Awards. Ceremoniál na svém druhém programu odvysílá v přímém přímém přenosu také Česká televize.
19.1.2006 Ještě před samotným vyhlášením hudebních cen Grammy, které se letos uskuteční 8. února, vyjde jako každoročně kompilace s písněmi nominovaných interpretů, které v uplynulém roce vévodily hitparádám.
12.1.2006 Pakliže už máte tradičního novoročního bilancování nad hlavu, vězte, že vám tentokrát promineme, když si necháte ujít přehled čtyřiceti celosvětově nejprodávanějších desek loňského roku. Ale upozorňujeme, že přijdete o zajímavá čísla...
1.1.2006 Skupina The Rolling Stones loni překonala svůj jedenáctiletý rekord a uspořádala komerčně nejúspěšnější koncertní turné po USA všech dob.
9.12.2005 V newyorské City Gotham Hall byly včera veřejně oznámeny nominace na nadcházející 48. Grammy Awards. Po osmi novinacích si odnesli zpěvačka Mariah Carey, r´n´b zpěvák John Legend a raper Kanye West.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.