Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MALIGNANT TUMOUR

24.7.2013 Ostravští svérázové Malignant Tumour už pár let drhnou ten svůj na dřeň utažený a drásavě vygradovaný rock'n'roll. Přesto se nedá říct, že stagnují.
23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
23.2.2011 Dnes odpoledne byly uděleny první ceny Akademie populární hudby za minulý rok. Své Anděly už v tuto chvíli mají vítězové žánrových kategorií: BezoBratři, Najponk/Pivec/Hutchinson, Pub Animals, Dva, Traband, Malignant Tumour, Prago Union a Kubatko.
22.9.2010 Jak v podstatě zcela otevřeně deklarovat lásku k nějaké kapele a přitom neznít jako pouhá její upachtěná a trapně neumělá nápodoba? Zeptejte se ostravských Malignant Tumour!
11.11.2008 Pražský koncert Uholy Alliance Tour v čele s legendárními trash-metalisty Slayer klepe na dveře. Proběhne v pondělí 17. listopadu v pražské Tesla Areně, kam byl vzhledem k velkému zájmu o vstupenky přesunut ze sousední Incheba Areny.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.