Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MAJK SPIRIT

18.1.2016 „Zařazením Majka Spirita do line upu potvrzujeme náš posun k opravdovému multižánrovému festivalu, vysvětluje za organizátory Josef Kašpar. Majk Spirit patří k současnosti k nejpopulárnějším hudebním osobnostem. Jeho kariéru odstartovala debutová deska s názvem Nový člověk v roce 2011.
13.11.2012 Hned dvě příležitosti pro uspořádání klubové party si našla československá MTV. Tou první jsou třetí narozeniny, druhou předání lokálního ocenění MTV European Music Awards.
11.11.2012 V Německém Frankfurtu před chvílí skončil hlavní ceremoniál letošních MTV European Music Awards. Oproti předchozím ročníkům se tentokrát se nenašel nikdo, kdo by triumfoval ve zvláště vysokém počtu kategorií, žádné výrazné překvapení nicméně výsledky nepřinesly.
23.10.2012 MTV vyhlásila první vítěze letošních European Music Awards. Jedná se lokální kategorie, o jejichž výsledcích rozhodovali diváci přímo v jednotlivých zemích či regionech. Z federálních československých nominací nakonec uspěl rapper Majk Spirit.
18.9.2012 Evropská MTV představila nominace na své výroční hudební ceny, které budou předány 11. listopadu v německém Frankfurtu. Žádné velké překvapení se nekoná, v sedmi kategoriích má šanci stálice stanice - zpěvačka Rihanna.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.