Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KINGS OF LEON

25.6.2015 Sice už zcela neplatí, že bychom na živá vystoupení některých velkých jmen alternativního popu museli jezdit do zahraničí, ale přesto maďarský festival Sziget nabízí lákadel více než dost.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
28.1.2014 Národný štadión vo Varšave, ktorý zrekonštruovali pred pár rokmi kvôli európskemu futbalovému šampionátu, bude hostiť zaujímavý festival všehochuti. Trojdňový Orange Warsaw Festival láka na indie ako Kasabian, klasiky ako Pixies alebo Queens of The Stone Age.
29.11.2013 Tři roky od předchozí řadovky Come around Sundown, to není žádná do očí bijící odmlka. Přesto se rodinná sešlost pánů Followillových nacházela tak trochu na křižovatce a celá čtveřice si přinejmenším potřebovala urovnat myšlenky,...
12.9.2013 Už 24. září vyjde šestá řadová deska americké čtveřice Kings of Leon. Album Mechanical Bull reprezentuje již dříve zveřejněný singl Supersoaker, teď si můžete poslechnout další skladbu, Beautiful War. Kapela ji předevčírem představila na BBC Radio 1.
9.8.2013 Americká rocková formace Kings Of Leon připravuje na 24. září k vydání již šestou studiovou desku Mechanical Bull. A k přidruženému singlu Supersoaker natočila také video, které se nese v retro stylu.
29.3.2013 Cenou Grammy ověnčení američtí rockeři Kings of Leon dokončují svou další studiovou desku. Doposud nepojmenovaný přírůstek do diskografie vyjde v průběhu září. Pro magazín NME to prozradil baskytarista Jared Followill.
15.3.2013 Polský festival Heineken Open'er přidal dalšího významného headlinera do své sestavy. Připomeňme, že na letošní ročník už jsou ohlášení Queens Of The Stone Age, Blur, Arctic Monkeys, Kings Of Leon a nově také Nick Cave se svými The Bad Seeds.
14.12.2012 Posledním headlinerem, na nejž se může těšit polský festival Heineken Open'er, budou Arctic Monkeys. Čtveřici největších hvězd, které na letišti Kosakowo v Gdyni během 3. až 6. července vystoupí...

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.