Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Kings of Leon - Mechanical Bull

29.11.2013 | Autor: Lukáš NevolaRCA/Sony Music (42:30)
Tři roky od předchozí řadovky Come Around Sundown, to není žádná do očí bijící odmlka. Přesto se rodinná sešlost pánů Followillových nacházela tak trochu na křižovatce a celá čtveřice si přinejmenším potřebovala urovnat myšlenky, emoce, osobní životy a - to ze všeho nejvíc - dobít baterie. Výsledkem měli být Kings of Leon v té nejtypičtější a nejosvědčenější podobě z prvních desek v čele s Because of the Times. Tedy svěží, ale zdravě přiostřená americká nezávisle znějící kytarovka s jasnou příchutí dřevních rockových tradic a s rošťáckými choutkami.

Povedlo se, o tom žádná. Škoda jen, že po brilantním nástupu s hybně rozevlátou Supersoaker, volnější Rock City a hutně adrenalinovou Don't Matter (slyšíte taky „mezi řádky“ rockabilly?) deska postupně jiskří už o trochu méně. Vůbec to ale není nuda a pomyslný restart Kings of Leon vyšel způsobem veskrze potěšitelným.

Zlatý hřeb: Supersoaker
Zní to jako: pohodový alternativní/indie/garážový rock

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Kings-of-Leon-Mechanical-Bull~29~listopad~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.