Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KAISER CHIEFS

1.6.2014 Kaiser Chiefs dělají milou muziku s povzbuzujícím nábojem a není vůbec těžké cítit k nim náklonnost. Navíc ve světě spíše zaměnitelných kytarovek je rozeznáte po několika taktech.
18.12.2013 Britská kytarovka Kaiser Chiefs se musela vzpamatovat z odchodu bubeníka a hlavní skladatelské síly Nicka Hodgsona. Nyní je ale potvrzeno datum vydání již pátého alba kapely, bez Hodgsona, a také jeho název a první singl.
16.7.2013 Salva zdvojených pohlednic z letošní Pohody doplňuje první díl naší reportáže a nabírá tak už jen střípky k opět maximálně rozmanité atmosféře tohoto ročníku, pořadově již sedmnáctého. Na shledanou za rok!
15.7.2013 Za nami je už sedemnásty ročník festivalu Pohoda. Únava sa mieša s radosťou, zábleskami stretnutí a zážitkov, či nostalgiou za intenzívnosťou každého vystúpenia, ktorých si svedomitý návštevník na festivale od rána do rána môže vychutnať niekoľko desiatok.
17.12.2012 Dosud platili za nejzvučnější položku z line-upu nadcházejícího ročníku Pohody francouzští Justice, kteří se ale předvedou jen v DJském setu. Pár dnů před Štědrým dnem ovšem slovenský festival naděluje další zajímavá lákadla.
4.12.2012 Nick Hodgson, bubeník, zakladajúci člen a predovšetkým hlavný skladateľ britských Kaiser Chiefs opustil po dlhých rokoch svoju kapelu. Potvrdil to dnes krátkou správou na sociálnej sieti Twitter.
28.8.2012 Výběrovky, kompilace, raritky, tyto formáty nejlépe pasují k mániím předvánočního trhu, ale bestofka anglických Kaiser Chiefs ideálně poslouží i jako letní oddychovka.
23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
4.4.2012 Souvenir: The Singles 2004-2012, tak zní název připravované kompilace britské kytarovky Kaiser Chiefs, která vyjde začátkem června. Sám název prozrazuje vše podstatné. Objevit se na ní mají všechny singly ze čtyř dosud vydaných studiových alb.
18.3.2012 Britská kytarovka Kaiser Chiefs bude headlineovat letošní Sázavafest. Loni vydala už svou čtvrtou desku, my si teď ale připomeneme její debut a snad největští hit z něj, Everyday I Love You Less and Less.

1-10 (64) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.