Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKaiser Chiefs pro fanoušky připravují "suvenýr": bestofku

4.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Souvenir: The Singles 2004-2012, tak zní název připravované kompilace britské kytarovky Kaiser Chiefs, která vyjde začátkem června. Sám název prozrazuje vše podstatné. Objevit se na ní mají všechny singly ze čtyř dosud vydaných studiových alb.

Jedinou dříve nevydanou písní má být Listen To Your Head, která má vydání kompilace uvést. Novinkou pro mnohé však svým způsobem může být i píseň On the Run, jež pochází z americké verze loňského alba The Future Is Medieval, které oproti evropskému originálu vyšlo pod upraveným tracklistem a pozměněným názvem jako Start the Revolution Without Me.

Připomínáme, že Kaiser Chiefs se letos v létě vrátí také do České republiky, kde se představí v roli headlinerů benešovského Sázavafestu.

Tracklist:

Oh My God
Ruby
I Predict A Riot
Never Miss A Beat
Everything Is Average Nowadays
The Angry Mob
Listen To Your Head
Every Day I Love You Less and Less
Little Shocks
Love's Not a Competition (But I'm Winning)
Good Days Bad Days
On The Run
You Can Have It All
Modern Way
Man On Mars
Kinda Girl You Are
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Kaiser-Chiefs-pro-fanousky-pripravuji-suvenyr-bestofku~04~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.