Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAZZ

8.2.2014 Praktická výuka jazzové interpretace na JAMU nebo AMU není jediným momentem, kdy se setkávají české vysoké školství a jazzová hudba. Jazz, jeho vývoj, jeho protagonisté a také jeho souvislost s naší a světovou historií...
14.1.2011 Jazzový baskytarista ostravské klubové scény Lukáš Mužík je svou vášní fascinován již třináct let. Kromě působení v několika hudebních projektech také již devátým rokem učí na Lidové konzervatoři v Ostravě, kde nedávno založil jazzové oddělení.
12.9.2008 Jeho unikátny hlasový prejav je jedným z najdrahocennejších pokladov hudobného sveta. Je držiteľom siedmych ocenení Grammy a zároveň jediným spevákom, ktorý dostal Grammy v troch kategóriách - jazz, pop, aj R&B. Al Jarreau.
30.5.2008 Pro mimopražské zájemce - nebo pro Pražáky, kteří si nemohou dovolit příliš častou návštěvu klubů - jsou hlavním zdrojem informací o současném českém jazzu aktuální nahrávky...
1.2.2008 Pražské jazzkluby, spolu s edicemi CD, jsou hlavní cestou, jak dnešní jazzovou scénu včetně už známé a nastupující generace souborů a sólistů představit domácímu a zčásti i mezinárodnímu obecenstvu...
2.2.2007 Držitelé Anděla v kategorii Nejlepší jazzová a bluesová nahrávka roku 2005 skupina Vertigo Quintet nedávno vydala živé album Live U Staré paní, na kterém kromě smyčcového Quarteta V. Malinjaka hostovala i Lenka Dusilová.
23.11.2006 V pražském Paláci Akropolis se o nadcházejícím víkendu uskuteční čtvrtý ročník festivalu Žižkov Meets Jazz.
19.10.2006 Britská jazz-rappová kapela US3 v listopadu opět dorazí do Prahy, aby představila své poslední album Schizophonic.
11.10.2006 Mezinárodní festival Jazz Goes To Town v Hradci Králové se za jedenáct let svého trvání zařadil mezi nejprestižnější z tuzemských jazzových festivalů. V době konání festivalu se Hradec Králové stává hlavním městem "České jazzové republiky"...
13.7.2006 Na náměstí tří českých měst tento týden zavítá putovní festival Bohemia Jazz Fest. Dnes odpoledne bude zahájen na pražském Staroměstském náměstí, zítra se přesune na Velké náměstí do Prachatic a v sobotu na Náměstí Přemysla Otakara do Českých Budějovic.

1-10 (88) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.