Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: GROOVE ARMADA

14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
26.7.2012 Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.
8.4.2011 Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech.
23.9.2010 Elektronická formace Groove Armada „omezí“ svoji činnost a podle lídrů Toma Findlaye a Andyho Cata do budoucna nebude koncertovat s živou kapelou. Po skončení plánovaného turné po domovské Británii se dvojice soustředí jen na DJing.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.
13.7.2010 Být bývalým členem slavné kapely se prostě vyplatí, můžete si pak totiž vybrat, s kým chcete natáčet svá alba. Bryan Ferry tak mohl oznámit tato jména: David Gilmour, Flea, Scissor Sisters, Groove Armada nebo Jonny Greenwood z Radiohead.
21.5.2010 Polský festival Heineken Open’er pomalu finišuje s letošním line-upem. Čtvrtým a zároveň posledním z hlavních headlinerů jednotlivých festivalových dnů je vedle Pearl Jam, Kasabian a Massive Attack „superkapela“ The Dead Weather
4.5.2010 Kings of Convenience, Kele Okereke z Bloc Party, Massive Attack, Goldfrapp, DJ Shadow, The XX nebo Foals – to je jen zlomek interpretů, kteří už před časem potvrdili svou účast na německém Melt! Festivalu. Další várka na sebe nenechala dlouho čekat a přináší mezi jinými i trojici dalších headlinerů.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
9.9.2009 Vystoupení britské formace Groove Armada zanechalo v očích mnoha návštěvníků rozporuplné pocity. Výtky směřují ke krátké stopáži koncertu, špatnému ozvučení i prostoru samotnému.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.