Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FORTUNAS FAVOURITES

7.2.2008 Společný koncert si na příští středu do pražského Lucerna Music Baru připravila trojice kytarovek: staří známí zástupci pražské indie scény Roe-Deer, emocoreoví The Airbags a jejich rakouští spřízněnci Fortunas Favourites.
6.3.2007 Poslední březnový večer bude v pražském Abatonu zasvěcen jarní klubové mutaci festivalu Sázavafest. Na dvou živých scénách se v rámci akce představí mimo jiné rakouská kytarovka Fortunas Favourites, slovenší skáčkaři Polemic, či domácí skupiny Post-It, Southpaw, Roe-Deer, Švihadlo, nebo Sto zvířat.
3.10.2006 Zítřejší společný koncert domácí kytarovky Roe-Deer a rakouských Fortunas Favourites se ponese ve znamení hned dvojitého křestu. Obě kapely zde totiž pokřtí své nové desky.
19.9.2006 Skupina Roe-Deer od svého vzniku v roce 1999 prošla dvěma etapami. Ta aktuální se datuje od roku 2004, kdy na post zpěváka nastoupil Andrzej Palec...
24.2.2006 Debutové album rakouské kytarovky Fortunas Favourites nazvané Fingerprints vychází v průběhu března, již nyní si z něj však můžete poslechnout několik ukázek.
6.2.2006 Říkáte si, co že to bylo za kapelu, která nedávno předskakovala na pražském koncertu Clou? Jsou mladí a nadaní, koncem ledna vystoupili poprvé v Česku a zanedlouho vydají debutové album Fingerprints. Řeč je o rakouské indie kapele Fortunas Favourites, s jejichž zpěvákem Stefem vám nyní přinášíme exkluzivní rozhovor.
3.2.2006 O novém dvojalbu skupiny Southpaw Heart Disk, které vyjde 1. března, jsme vás již informovali. U této příležitosti skupina vyrazí na velké koncertní turné.
29.1.2006 Skupina Clou ve čtvrtek večer v pražském Abatonu ve velkém stylu zakončila své koncertní turné k loňské debutové desce Postcards. Jako speciálního hosta si pozvala rakouskou indie kapelu Fortunas Favourites.
24.1.2006 Již ve čtvrtek se v pražském Abatonu uskuteční přeložený koncert loňského objevu domácí rockové scény, skypiny Clou, a jejich hostů – kapely Roe-Deer a rakouských Fortunas Favourites.
12.1.2006 Domácí Roe-Deer a také talentovaná rakouská indie kapela Fortunas Favourites vystoupí 26. ledna jako předkapela na koncertu skupiny Clou v pražském Abatonu.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.