Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2012

11.1.2013 V Nizozemském Groningenu v těchto dnech probíhá Eurosonic, jeden z nejsledovanějších showcaseových festivalů v Evropě, kam se s oblibou sjíždějí hudební promotéři nejen z našeho kontinentu.
21.11.2012 Už tento pátek a sobotu proběhne v pražském Paláci Akropolis festival Žižkov meets jazz. Letošní desátý ročník věnovala dramaturgie velkým jazzovým orchestrům a projektům.
9.11.2012 Charitativní multižánrový festival Pozdní sběr zítra započne svůj šestý ročník v pražském klubu Rock Café. Výtěžek z jednodenního festivalu bude předán Klubu nemocných Cystickou fibrózou, závažného onemocnění postihující dýchací a trávící systém.
12.10.2012 V Přerově už ve čtvrtek odstartuje Československý jazzový festival, letos se uskuteční již 29. ročník. Během tří dnů se představí domácí i zahraniční jazzové sólisté.
5.10.2012 Právě dnes startuje čtvrtý ročník evropských festivalových cen, Europen Festival Awards. Fanoušci v něm mohou zvolit nejlepší velký, středně velký, malý a nový festival, nejlepší line-up, headlinera roku a festivalovou hymnu roku.
25.9.2012 Jaký úspěch může mít festival, který vzniká téměř v utajení a o jehož další existenci pořadatelé dávají vědět jen pár dnů před začátkem? Uvidí se zítra. To totiž v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově vypukne Strahov Open Air.
20.9.2012 Předloni se Berlin Festival po organizační stránce nevydařil, loni si pořadatelé vzali ponaučení, vzdali se megalomanských ambic a nabídli takřka bezchybně připravenou akci. A letošní ročník?
12.9.2012 Zahájení nového akademického roku je zároveň i příležitostí k rozloučení se s festivalovou sezónou. Také letos se proto na přelomu září a října uskuteční festivalová série T-music Back to School. Na pódiích v šesti univerzitních městech se vystřídá vždy pět kapel.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
23.8.2012 Začátek září, Berlín a hudba. Napadá-li vás při této kombinaci Berlin Festival, máte pravdu, ale jen částečnou. Také tentokrát bude dvoudenní festival součástí mnohem širšího konceptu - Berlin Music Week.

1-10 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.