Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DROPKICK MURPHYS

15.7.2014 Jubilejní desátý ročník Mighty Sounds, festivalu zaměřeném na punk, ska, hardcore a další podobné žánry, se opět konal na ploše táborského letiště. Na několika pódiích se vystřídaly například kapely Dropkick Murphys, GBH, Madball, Everlast či domácí Hanba.
4.1.2013 Legendární celtic punkoví Američané Dropkick Murphys vydávají 8. ledna osmé album s názvem Signed and Sealed in Blood. Novinku, na níž se objeví dvanáct rychlých a úderných skladeb, nabízí kapela k poslechu už nyní, a to na svém Soundcloudu.
1.12.2012 Uběhl měsíc a s jeho přelomem vám opět servírujeme další díl Punk&Core. Tentokrát zavítáme na Britské ostrovy za partou Silent Screams a taktéž dáme vzpomenout na formaci Box Car Racer.
25.1.2012 V americkém Bostonu usídlení Dropkick Murphys, jenž pojí melodický punk a hardcore s tradiční irskou hudbou, přijeli do Prahy představit svou loňskou deskou Going Out in Style.
16.1.2012 Pražské vystoupení irsko-americké skupiny Dropkick Murphys se 23 .ledna uskuteční namísto původně plánované Incheba Arény v MeetFactory. Médiím to dnes oznámil pořadatel koncertu Borek Jiřík.
16.1.2012 V následujících dnech do Česka zavítají dvě populární a žánrově spřízněné kapely křížící punk s keltským folkem: The Real McKenzies a Dropkick Murphys. U obou kapel se dá vystopovat podobná paralela. Pocházejí sice ze zámoří, ale v jejich sestavách figurují rodilí Skoti či Irové.
30.11.2011 Americká kapela Dropkick Murphys v letošním roce vydala své sedmé album Going Out in Style a zkraje toho příštího jej v rámci evorpského turné představí i českým fanouškům. Koncert se uskuteční 23. ledna v pražské Incheba Areně.
23.11.2011 Kdyby stěny pražských klubů mohly mluvit, jistě by zavzpomínaly na DROPKICK MURPHYS. A nejen proto, že se při jejich koncertě před třemi lety řádně „zapotily“...
21.2.2011 Za půl roku v rakouském St. Pöltenu vypukne jedenáctý ročník jednoho z největších tamějších festivalů, Frequency. Pro třídenní program na sedmi scénách pořadatelé slibují opět okolo stovky kapel a právě dnes byly představeny první zahraniční z nich.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.