Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNastávají folk-punkové žně s The Real McKenzies a Dropkick Murphys; koncert druhých jmenovaných mění místo

16.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
V následujících dnech do Česka zavítají dvě populární a žánrově spřízněné kapely křížící punk s keltským folkem: The Real McKenzies a Dropkick Murphys. U obou kapel se dá vystopovat podobná paralela. Pocházejí sice ze zámoří, ale v jejich sestavách figurují rodilí Skoti či Irové.

Z kanadského Vancouveru pocházející The Real McKenzies u nás odehrají hned dva koncerty. Nejprve vystoupí ve středu 18. ledna v pražském Rock Café a o den později pak ještě v ostravském Barráku. S předstihem tak představí nové album Westwinds, které chystají na březen.

Také v americkém Bostonu usídlení Dropkick Murphys přijíždějí s novým materiálem, a sice loňskou deskou Going Out in Style. Už od podzimu mají na 23. leden naplánováno vystoupení v Praze, k němuž se však váže jedna změna. Díky nižší než předpokládané předprodeji se oproti původním zprávám totiž neuskuteční v halovém prostředí Incheba Areny, ale klubovém prostředí MeetFactory.

Předprodej? Vstupenky na The Real McKenzies do Prahy jsou k dostání za 250 Kč (+ popl.) v síti Ticketstream a do Ostravy za Ticketpro za 190 Kč (+ popl.) v síti Ticketpro, na Dropkick Murphys pak za 590 Kč (+ popl.) v síti Ticketportal.

The Real McKenzies, Praha – Rock Café, 18. 1. 12
The Real McKenzies, Ostrava – Barrák, 19. 1. 12
Dropkick Murphys, Praha – MeetFactory, 23. 1. 12
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Nastavaji-folkpunkove-zne-s-The-Real-McKenzies-a-Dropkick-Murphys-koncert-druhych-jmenovanych-meni-misto~16~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.