Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DAN MANGAN

20.8.2012 Jdeme do Kanady. Arts & Crafts, label Kevina Drewa z Broken Social Scene, nabízí mnoho zajímavého. Patří sem i folk-rockový písničkář Dan Mangan...
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
26.7.2012 Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.
11.3.2012 Kandaský nezávislý label Arts & Crafts nabízí k volnému stažení další sampler. Ten aktuální se váže k blížícímu se festivalu SXSW, v jehož rámci proběhne také showcase kapel z jeho vydavatelské a managementské stáje. A právě jim je kompilace deseti skladeb zasvěcena.
24.12.2011 Arts & Crafts, nezávislý kanadský label Kevina Drewa z Broken Social Scene, přichází s vánočním dárkem v podobě sampleru s výběrem muziky ze své letošní produkce.
21.7.2010 Po vzoru britské Mercury Prize, o jejíž letošních nominacích jsme psali včera, se obdobné ocenění od roku 2006 uděluje i v Kanadě. Tamní Polaris Music Prize oceňuje nejlepší domácí desku uplynulého roku a jejímu protagonistovi rovněž uděluje odměnu ve výši 20-ti tisíc kanadských Dolarů.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.