Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: COREY TAYLOR

29.1.2014 V poslední době je u Slipknot poměrně živo. Poté, co byl bubeník a zároveň zakládající člen odejit z řad kapely, strhla se poměrně živá diskuze o tom, kdo by jej mohl nahradit.
26.12.2013 Spousta z nás už slyšela během shánění vánočních dárků snad všechny koledy, které existují. Do klasického vánočního shonu vstupuje Corey Taylor, aby nám popřál Veselé Vánoce, prozradil, kam si máme strčit rolničky, ...
6.3.2013 Dave Grohl nelení. Ještě v říjnu prohlašoval generální pauzu pro své Foo Fighters, už koncem ledna však prozradil, že pracují na nové desce. Další jeho aktivitou je soundtracková nahrávka k dokumentárnímu filmu o Sound City Studios, který sám režíroval.
15.9.2011 Pokud by se tvořil žebříček nejaktivnějších muzikantů posledních let, našli bychom zcela jistě na předních pozicích Coreyho Taylora. Tento všestranný umělec má pod palcem vokály v takových kapelách jako Slipknot nebo Stone Sour.
12.1.2011 Travis Barker, kterého budete znát především jako bubeníka punk-rockových Blink 182 nebo +44, dokončil a zanedlouho vydá dlouho připravované sólové album. Deska ponese název Give the Drummer Some a bude k dostání od 22. února.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.