Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníCorey Taylor o situaci v Slipknot

29.1.2014 | Autor: Tomáš Babůrek | sekce: novinky
V poslední době je u Slipknot poměrně živo. Poté, co byl bubeník a zároveň zakládající člen Joey Jordison odejit z řad kapely, strhla se poměrně živá diskuze o tom, kdo by jej mohl nahradit.

Zpěvák Corey Taylor na otázku, zda již mají za Jordisona náhradu, odpověděl: „V tuhle chvíli můžu říct jen to, že opravdu záleží na tom, kdo nahradí Joeyho. Měl by to být někdo, kdo by uměl zahrát staré skladby, ale byl by do nich schopný zároveň přinést nové prvky. Jakmile seženeme náhradu, naši fanoušci se to okamžitě dozví.“

Okolnosti Jordisonova odchodu stále nejsou známé, jelikož kapela musí vyřešit všechny nezbytné právní záležitosti, a jak Jordison, tak zbytek kapely se k celé záležitosti příliš nevyjadřují. Corey Taylor pouze dodal: „Je to opravdu těžké, ale měli jsme pouze dvě možnosti a jedna z nich byl konec kapely, což nikdo z nás rozhodně nechtěl dopustit. Museli jsme tedy přistoupit k razantnímu řešení.“

Taylor zároveň přiznal, že se zvuk kapely může změnit, vzhledem k tomu, že se Jordison výrazně podílel na psaní skladeb od samotného začátku Slipknot. Nicméně dodal, že i skládali i ostatní členové a neměl by být problém navázat na předchozí tvorbu.

V současné době Slipknot pracují na nástupci alba All Hope Is Gone z roku 2008.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Corey-Taylor-o-situaci-v-Slipknot~29~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.