Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: COLOURS OF OSTRAVA 2012

1.7.2013 Fanfáry, balónky, báchorky, pukrle a konfety, oslavujeme léto v začátku prázdnin a začátku nového týdne, bojujte proti růžovým robotům. S The Flaming Lips, kteří nás loni rozněžnili během Colours of Ostrava, servírujeme pořádnou dávku burcujícího optimismu. Pamatujete?
20.7.2012 Na festivalu Colours of Ostrava v industriálním prostředí dolní části Vítkovic, vystoupili v prvních dvou dnech například: Rufus Wainwright, Kronos Quartet a Uniko, Mogwai, Infected Mushroom, Flaming Lips, GaBlé, nebo domácí Kill the Dandies a Bratři Ebenové.
19.7.2012 Druhá část fotoreportáže z Colours of Ostrava přináší záznam z koncertů Alanis Morrissette, Zaz, Animal Collective, Fink, Parov Stelar Band, Portico Quartet. Českou scénu zastupují Bratři Orffové a Dva.
13.7.2012 Festival Colours of Ostrava včera rozjel svou premiéru na novém místě v Dolní oblasti Vítkovice a po včerejším zahájení si na dnešek připravil mimo jiné koncert Bobbyho McFerrina. Zde je jeho stará známá klasika Don't Worry Be Happy.
12.7.2012 V druhom dieli našich odporúčaní, ktoré by vám na ostravskom festivale nemali ujsť, prinášame Island, afrických vozíčkarov, ľahúčky letný jazz i jeho trúbkovú orientálnu verziu a dokonca aj izraelský indie pop.
10.7.2012 Islandská lahůdka, kapela Hjaltalín, se po loňské premiéře v pražské Akropoli vrací do Česka, aby vystoupila na festivalu Colours of Ostrava. My si od nich dáme jejich Feels Like Sugar z alba Terminal.
10.7.2012 Už ve čtvrtek podstoupí v areálu Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě svou premiéru festival Colours of Ostrava. Na otázky týkající se přesunu, pocitech, jaké svým zrušeným vystoupením přinesla Björk, ale i samotného programu, odpovídá Zlata Holušová.
5.7.2012 Colours of Ostrava aj tento rok prináša pestrý výber interpretov z celého sveta. Zoznámiť sa s výberom toho, čo ponúka festival hudobným dobrodruhom – objaviteľom, môžete v nasledujúcich riadkoch.
6.6.2012 Když jsem se loni PR manažerky lotyšského Positivus festivalu zeptal, které z místních kapel by mi doporučila, dala mi krom jiných tip na estonské Ewert and the Two Dragons a domácí Instrumenti. A byl to zásah!
28.5.2012 Tak jo. Jako náhradu za Björk se pořadatelům Colours podařilo sehnat skotské post-rockery Mogwai. Mezi námi, o pár desítek tříd lepší úlovek, než Balaton Sound a jejich Armin van Buuren...

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.