Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: COLOURS OF OSTRAVA 2011

22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
19.1.2012 Dnešek se nese ve znamení dvou nových hudebních ocenění. Ještě předtím, než bude večer vyhlášen vítěz ceny Apollo, stačili své nominace představit organizátoři cen Apollo.
24.7.2011 Teplé sobotní odpoledne bylo na kostelní scéně k nepřežití. Úvodní koncert dne zde přilákal dav lidí, který v nevětraném interiéru ještě před první písní vydýchal snad úplně všechen vzduch.
23.7.2011 Semi Precious Weapons, The Horrors, Tata Bojs, Swans, Grinderman - tyto a mnoho dalších vám přinášíme v druhé fotoreportáži z letošního ročníku Colours of Ostrava.
22.7.2011 Kulaté jubileum Colours of Ostrava se podařilo oslavit důstojným způsobem. Diváci vytvořili výbornou atmosféru, s počasím to vyšlo téměř na jedničku a řada skvělých hudebních zážitků převážila tu hrstku méně zajímavých.
22.7.2011 První díl fotoreportáže z největšího tuzemského world music festivalu pokrývá první a většinu druhého dne. Těšit se můžete například na Santigold, Public Image Ltd., Brendana Perryho či Blackfield.
12.7.2011 Od 10. ročníku Colours of Ostrava se očekávalo, že na půdu kolem Slezskoostravského hradu přivede zpět hvězdy, které zazářily v minulých ročnících. Pořadatelé od tohoto kroku později ustoupili a pozvali raději aktuální jména.
7.7.2011 Britští The Horrors, čerpající z post punku a shoegaze, mají na svědomí třetí řadové album. Nahráli ho ve svém vlastnoručně zbudovaném londýnském studiu, jmenuje se Skying a na pultech se objeví 11. července.
7.7.2011 Příští čtvrtek startující festival Colours of Ostrava mění týden před zahájením dalšího účinkujícího. Tentokrát jde o zpěvačku Kristeen Young, která měla v sobotu vystoupit na NYC stage. Ve stejnou dobu místo ní vystoupí kalifornská kapela The Violet Burning.
4.7.2011 Projekt Public Image Ltd. speváka Sex Pistols Johna Lydona, ktorý tento víkend zahrá i na trenčianskom festivale Pohoda pracuje na novom albume. Prípadná novinka by bola prvou nahrávkou od platne That What Is Not z roku 1992.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.