Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CANSEI DE SER SEXY - CSS

25.11.2011 V Lucerna Music Baru zahrála 23. listopadu brazilská electro-rocková skupina Cansei de Ser Sexy (známá také pod zkratkou CSS). Potetované krásky ze Sao Paula v čele se zpěvačkou Lovefoxxx předvedly pražskému publiku energií nabitou divokou show.
24.11.2011 V stredu 23. novembra sa Praha konečne dočkala plnohodnotného setu brazílskych Cansei de Ser Sexy. Síce bohužiaľ už bez ich “šedej eminencie“ Adriana Cintra, teda osoby stojacej za väčšinou ich piesni.
23.11.2011 Brazílska skupina Cansei der Ser Sexy prerazila na svetovej scéne svojim eponymným debutovým albumom v roku 2006, teda v dobe keď sa všade hovorilo o nástupe new rave.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.
7.9.2011 Život dokáže ľudí zaviať naozaj ďaleko od domova, napísať neuveriteľné príbehy či dať dokopy zaujímavých hudobníkov. V tomto vydaní Konektora budeme pokračovať v príbehoch stretu nežnejšieho pohlavia z krajiny vychádzajúceho slnka a americkej a anglickej nezávislej scény.
30.8.2011 Zavřete oči a na chvilku si představte, že jste na festivalu. Co kolem sebe vidíte? Bortící se stany utopené v blátě, vzduchem létající láhve s pivem, fronty na záchod a stánky s nudlemi nebo haluškami se zelím. Cvak, cvak, cvak...ale něco tu chybí!
30.8.2011 Když Cansei der Ser Sexy, zkráceně CSS, dobývali svět se svým eponymním debutem, v roli předskokanů Gwen Stefani odehráli i krátký set v pražské Sazka Areně. Teprve po dlouhých čtyřech letech se k nám ale chystají na svůj samostatný koncert.
9.8.2011 Přesně za měsíc vypukne v německé metropoli další ročník Berlin Festivalu. Přípravy jsou v plném proudu, venku jsou informace o chystaných změnách, které festival prodělá po loňském nevydařeném konci, a pomalu se rýsuje i finální line-up.
29.4.2011 Bláznivých CSS sme po ich debutovom albume všetci milovali, avšak po ňom v roku 2008 nasledovalo sklamanie v podobe nevyváženého albumu Donkey. Ten by mala tohto roku nasledovať tretia nahrávka, La Liberación.
20.7.2009 V redakčním e-mailu jsme objevili tak trochu zapomenutý článek o Selector festivalu, který se za účasti Franz Ferdinand, Röyksopp, Orbital a řady dalších uskutečnil v červnu v polském Krakově. Jak je z něj patrné, program i organizace stály za to, a proto se o něj s vámi podělíme. Jste-li zvědavi, čtěte dál.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.