Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: BROKEN SOCIAL SCENE

22.9.2011 Indie rockoví Broken Social Scene sice vydali v loňském roce výborné album Forgiveness Rock Record, náročné mezinárodní turné a deset let na scéně si však podle skupiny žádají blíže nespecifikovanou pauzu.
9.6.2011 Kanadští indie-rockeři Broken Social Scene se připomínají novým klipem, který se váže k jejich rok starému albu Forgiveness Rock Record. Vizuální podoby se tentokrát dostalo skladbě Sweetest Kill a zde je výsledek.
13.4.2011 Filmov o hudbe je nekonečné množstvo, rôznych dokumentov o kapelách či hudobných žánroch nespočetne. Prinášame vám menší výber, ktorý okrem záznamov kapiel hrajúcich, ukazuje aj ľudí, ich životy, svet, inšpiratívne názory.
9.3.2011 Příští úterý na Sub Popu oficiálně vychází pátá sólová deska J Mascise, zpěváka a kytaristy Dinosaur Jr., nazvaná Several Shades of Why. Na albu se sice podíleli ještě Kurt Vile, Ben Bridwell a Kevin Drew, tentokrát se však jedná o čistě akustický materiál.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
1.1.2011 Kdybychom sestavovali žebříček, výsledek by byl jednoznačný. Nejčastěji zmiňovaným albem v naší redakční anketě je The Suburbs od Arcade Fire, následovaná Teen Dream od Beach House a High Violet od The National.
27.12.2010 Je na čase dokončit to, s čím jsme před pár dny začali - přehled hudebních klipů, ke kterým můžeme připojit přívlastek "nej" v libovolném slova smyslu. Tady je druhé šestero našich redakčních tipů a navrch něco málo zvířátek.
16.12.2010 Ani není divu, že jarní Forgiveness Rock Record kanadských Broken Social Scene se objevuje v přehledech nejlepších desek letošního roku. Ten mnohačetný kolektiv uzavírá dalším videoklipem vážícím se k této nahrávce, který byl natočen na skladbu Texico Bitches.
4.8.2010 Broken Social Scene majú momentálne okrem propagácie ich tohtoročného nového albumu Forgiveness Rock Record's, plné ruky práce aj na soundtracku k filmu Scott Pilgrim vs. the World.
21.7.2010 Po vzoru britské Mercury Prize, o jejíž letošních nominacích jsme psali včera, se obdobné ocenění od roku 2006 uděluje i v Kanadě. Tamní Polaris Music Prize oceňuje nejlepší domácí desku uplynulého roku a jejímu protagonistovi rovněž uděluje odměnu ve výši 20-ti tisíc kanadských Dolarů.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.