Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ANNA CALVI

5.3.2014 Britská speváčka Anna Calvi sa predstavila na sólovom koncerte v bratislavskej Starej Tržnici. Predskakovala jej slovenská speváčka Katarzia.
9.10.2013 Anna Calvi, britské pěvecké jméno z nejslibnějších, se ukáže v Bratislavě 4. března, dva dny poté v Praze. Zpěvačka nominovaná na BBC Sound of 2011 představí právě vydané album One Breath.
13.9.2013 (Nejen) hlasově uhrančivá zpěvačka a kytaristka Anna Calvi přijde první týden v říjnu se svou druhou nahrávkou. Poslechněte si skladbu Sing To Me, která se na albu One Breath objeví.
2.9.2013 Britská kytaristka a zpěvačka Anna Calvi vydá 7. října své druhé album, které se bude jmenovat One Breath. Podle jejích slov je „jeden nádech chvíle předtím, než se musíte otevřít a je to o tom strachu. Je to děsivé a úžasné zároveň.“
29.4.2013 Londýnští Noah and The Whale vypouštějí další ukázku z připravované desky Heart Of Nowhere, která vyjde 6. května. A jak se zdá, vracejí se ke svému vzletnému indie popu s prvky folku, slyšíme smyčce a také britskou kytaristku a zpěvačku Annu Calvi.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
12.7.2012 Sobotní ráno se opakoval praktický ten stejný scénář jako předchozí den, nejpozději v osm hodin všichni hromadně opustili přehřáté stany, vytvořili dlouhé fronty před sprchami a začali se shánět po něčem k snědku. Na
2.7.2012 Druhá část Fest-namte se k letošnímu Rock for People přináší pohled na další kapely, které stojí za to vidět a slyšet. Pete Doherty nakonec kvůli svému léčení nepřijede, zato z britské kytarové scény nebudou chybět Franz Ferdinand nebo Two Door Cinema Club.
6.3.2012 Po silnom minulom ročníku sa slušne rozbieha i potvrdzovanie na chorvátskom festivale Terraneo. V chorvátskom Šibeniku sa návštevníci od 7. do 9. augusta môžu tešiť aj na The xx, The Ting Tings alebo Swans a ďalších.
30.1.2012 Včera jsme psali o několika nově ohlášených účinkujících, kteří se představí na letošním ročníku trenčínského festivalu Pohoda, dnes přidáváme další.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.