Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Norma Jean – Wrongdoers

11.10.2013 | Autor: Tomáš BabůrekRazor & Tie (49:25)
Američtí post-hardcoroví matadoři Norma Jean se po třech letech od vydání úspěšného alba Meridional vracejí s novou nahrávkou. Kvalita jejich hudby se zvyšuje s každou další vydanou deskou. Album Wrongdoers je chaotické, rychlé, tvrdé a melodické.

Hned první, téměř sedmiminutová skladba Hive Minds posluchači naznačí směr, kterým se bude album ubírat. Zkreslená basová linka, naléhavé vokály Coryho Brandana společně s ostrými kytarovými riffy a hutnými a místy chaotickými bicími utváří společně jedinečnou směs, kvůli které jsou Norma Jean zbožňováni svými fanoušky. Singl If You Got It At Five, You Got It At Fifty je ukázkou čistého chaosu a hráčské preciznosti.

VIDEO: Norma Jean - If You Got It At Five, You Got It At Fifty


Refrény jsou silnou stránkou kapely, z propracovaných melodických kytar a Brandanových zpěvů má posluchač téměř okamžitě husí kůži. Poslední Sun Dies, Blood Moon budiž příkladem pro ostatní kapely, jak má vypadat závěrečná skladba alba - jemné zpěvné pasáže střídá emotivní až brutální sloka.

Zlatý hřeb: Sword In Mouth, Fire Eyes; If You Got It At Five, You Got It At Fifty; Funeral Singer
Zní to jako: zase o stupeň lepší Norma Jean

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Norma-Jean-Wrongdoers~11~rijen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.