Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSuzanne Vega se v červenci vrátí do Prahy

26.4.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky
Po necelých dvou letech se do Česka vrátí americká folk-rocková písničkářka Suzanne Vega. V rámci evropského turné ke svému loňskému albu Beauty & Crime vystoupí 1. července v pražském Kongresovém centru.

Suzanne Vega se narodila v kalifornské Santa Monice. Ráda však svůj původ spojuje s New Yorkem, kam se záhy její rodina přestěhovala. Původně studovala tanec, ve druhé polovině 70. let vystupovala už jako zpěvačka a kytaristka v newyorských klubech.
Její eponymní debut z roku 1985 byl nadšeně přijat kritikou a dobře se prodával hlavně v Británii; průlom ve Spojených státech jí ale zajistila o dva roky později vydaná deska Solitude Standing, obsahující mimo jiné i hit Luka.

Od té doby platí za uznávanou písničkářku, což dokazuje i její aktuální deska, která je zpěvaččinou první studiovou nahrávkou od roku 2001 a která také letos získala cenu Grammy za nejlepší produkci.

Vstupenky v cenách od 990 do 1450 Kč jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketpro.

Suzanne Vega, Praha - Kongresové centrum, 1. 7. 08
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Suzanne-Vega-se-v-cervenci-vrati-do-Prahy~26~duben~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.