Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPřed Suzanne Vega vystoupí Načeva

30.6.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky
Už zítra večer bude česká metropole hostit koncert americké folk-rockové písničkářky Suzanne Vega. V Kongresovém centru Praha, kde představí mimo jiné své loňské album Beauty & Crime, ji navíc podpoří domácí zpěvačka Monika Načeva.

Načeva v loňském roce po šestileté odmlce představila nové album nazvané Mami, které připravila společně s kytaristou Michalem Pavlíčkem a DJem Five. Druhý jmenovaný se zároveň postará o hudební doprovod na zítřejším vystoupení.
Deska obsahuje deset písní, jejichž styl charakterizuje sama Načeva jako „active chillout“. Texty napsali Jáchym Topol, Markéta Pilátová a Míša Kerousová.

Připomeňme, že v New Yorku žijící kalifornská rodačka Suzanne Vega se do Česka vrátí po necelých dvou letech.
Už její eponymní debut z roku 1985 byl nadšeně přijat kritikou a dobře se prodával hlavně v Británii; průlom ve Spojených státech jí ale zajistila o dva roky později vydaná deska Solitude Standing, obsahující mimo jiné i hit Luka. Od té doby platí za uznávanou písničkářku, což dokazuje i její aktuální deska, která je zpěvaččinou první studiovou nahrávkou od roku 2001.

Suzanne Vega, Praha - Kongresové centrum, 1. 7. 08
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Pred-Suzanne-Vega-vystoupi-Naceva~30~cerven~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.