Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNový singl Věrná peřinám zpěvačky Adély Michálkové

28.1.2020 | Autor: PR | sekce: novinky
Svůj první singl Věrná peřinám svěřila Adéla Michálková Supraphonu, kde vyšel 16. ledna. Píseň je součástí chystaného debutového alba, které si vzalo za cíl propojit lehkost a intimnost vokálů s elektronickou hudbou. Skladba spatřila světlo světa v pražském Studiu Soundevice ”pod rukama” v hudební branži respektovaného Borise Carloffa. Autorem hudby je uznávaný skladatel, aranžér a zpěvaččin životní partner Martin Blažek, o text se postarala interpretka Anna Čechová. Samotné album by pod křídly Supraphonu mělo vyjít ještě do konce tohoto roku. Než tomu tak bude, můžeme v následujících měsících u Supraphonu očekávat další samostatně vydané skladby, které stejně jako debutový singl bude provázet nádech severské elektroniky, což celému projektu dodá umělecky silnou atmosféru.

Adéla Michálková: Věrná peřinám
autor hudby: Martin Blažek
autor textu: Anna Čechová / Adéla Michálková
produkce, programming, mix, mastering: Boris Carloff

Adéla Michálková, která na hudební scénu přichází se skladbou Věrná peřinám, představuje sólovou interpretku s éterickým zpěvem. Narodila se v Praze, na Pražské konzervatoři vystudovala obor populární zpěv, se kterým současně studovala obor skladba a aranžování populární hudby. Zúčastnila se pěveckých soutěží, například SuperStar (2013) nebo Hlas Československa (2014). Zpívala po boku skupiny Chinaski duet Slovenský klín, se zpěvákem Adamem Mišíkem, Ondřejem Gregorem Brzobohatým, vystupovala ve vokální sekci muzikálu Lazarus divadla Komedie a podílela se na mnoha dalších hudebních projektech.

Oficiální webové stránky: www.adelamichalkova.cz
Supraphon: https://www.supraphonline.cz/album/533572-verna-perinam
Bandzone oficiální profil: https://bandzone.cz/_113424
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Novy-singl-Verna-perinam-zpevacky-Adely-Michalkove~28~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.