Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNa Slovensku už znají vítěze cen Aurel

11.3.2005 | Autor: Martin Zoul | sekce: novinky
Slovenská Akademie populární hudby minulý týden vyhlásila vítěze v každoročním klání o ceny Aurel. Ty jsou obdobou českých Andělů, jejichž slavnostní udílení je letos naplánováno na 19. březen.
Slovenské ceny se udílely ve dvanácti kategoriích. Nejvíce nominací proměnila kapela Desmod, která si odnesla hned dvě sošky tučňáka s cédéčkem pod křídlem. Akademie ji ocenila v kategorii Nejlepší výkon hudební skupiny (fakticky skupina roku) a zároveň zvolila skladbou roku píseň Desmodu Pár dní. V té hostuje coby vokalistka mladá zpěvačka Zuzana Smatanová, která vyhrála v kategorii Nejlepší ženský pěvecký výkon (zpěvačka roku). V mužské obdobě této kategorie ocenění připadlo Miro Žbirkovi, který udílení cen rovněž moderoval. Objevem roku se stala kapela Mango Molas a za album roku byla zvolena deska Exotica skupiny I.M.T. Smile.


Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Na-Slovensku-uz-znaji-viteze-cen-Aurel~11~brezen~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.